Ender Hoca İle Canlı Dersler

Ender Hoca İle Canlı Dersler

Uzaktan eğitim en temel anlamıyla, iletişim araçlarını kullanılarak zaman ve mekandan bağımsız olarak insanların eğitim almalarını sağlamaktır. Bu sayede yaşadıkları yerlerde eğitim olanakları kısıtlı olanların, ya da iş saatlerinde çalıştığı için eğitimine, kişisel gelişimine zaman ayıramayan bireylerin ulaşma engeli olanların istedikleri eğitimi almaları sağlamaktır. İnternet bağlantısı olan her yerden ulaşım masrafı harcamaksızın evinizin konforunda rahatça ders alabileceğiniz bir eğitim sistemidir.

Canlı Ders Distemi Nedir?

İnternet bağlantısı olan her yerden hiçbir ulaşım masrafı harcamaksızın evinizin konforunda rahatça ders alabileceğiniz bir eğitim sistemidir. Sisteme kayıtlı öğrenciler ders saatinden önce bilgilendirilir ve tüm öğrencilerin derse katılımı sağlanır

Canlı Ders Disteminin Avantajları Nelerdir?

Öğrencilerin büyük bir çoğunluğunun internet ve bilgisayara düşkünlüğü çağımızın kaçınılmaz bir gerçeği. İnsanlar artık birçok bilgiye internet üzerinden ulaşıyorlar. Canlı ders sistemi sayesinde öğrenci;

Ders anlatan öğretmeni görecek, duyacak

Merak ettiği bir nokta olduğunda parmak kaldırabilecek

Soru sorup anında cevabını alabilecek

Ulaşım masraflarından tasarruf edecek

Ailenin gözü önünde olacak

Maliyet olarak normal eğitimden en az %85 daha ekonomik olması yönüyle cep yakmayacak

Dersler Hakkında:
İlköğretim 4,5,6,7,8 Lise 9,10,11 ve 12. Sınıflar düzeyinde derslere yardımcı İngilizce ve Üniversiteye Hazırlık(YDS) İngilizce dersleri Ender HOCA tarafından verilecektir.
Üniversiteye hazırlık (YDS) dersleri kış dönemi boyunca farklı ücretlendirilmekte olup şu an için erken kayıt avantajından faydalanabilirsiniz. Erken kayıt fiyatları diğer programlarla aynıdır.
Dersler haftanın belirli bir günü 2 ders saati olarak verilir. Bu süre YDS kurslarında haftada 4 saat olmak üzere 2 farklı güne dağıtılır.(Örneğin Çarşamba günü 2 ders, Cumartesi günü 2 ders)
Derse girmenizi sağlayacak kullanıcı adı ve parolanız size bildirilecektir.( Parolanız sadece sizlere özeldir, lütfen başkasıyla paylaşmayınız.Kullanıcı adı ve parolanızdan birden fazla giriş yapamazsınız.)
Bir ders saati 40 dakikadır. Öğretmen yetersiz gördüğü durumlarda dersi uzatır ve bu ücrete yansıtılmaz
Dersler konunun anlatımını ardından konuyla ilgili soruların çözümünü ve konu hakkında çeşitli etkinlik ve alıştırmaları kapsar.
Yıl sonuna kadar müfredatta olan tüm konular kesinlikle anlatılır. M.E.B. müfradatına tamamen uygundur.
Öğrenci örnek demodanda izleyeceğiniz üzere derste sürekli aktif tutulur.
El kaldırma butonuna tıklayarak söz alır, sorusunu sorar ve öğretmenin sorusuna cevap verir. Dolayısıyla dersler karşılıklı geçer.
Ders için gerekli tek şart öğrencinin bulunduğu ortamda internete bağlı bir bilgisayarın olmasıdır. Canlı ders sistemimiz herhangi bir program kurulumu gerektirmez. Tek yapmanız gereken dersten önce size gönderilen elektronik postada yer alan linke tıklamanızdır.
Derslerimiz ekim ayının ilk haftasında başlayıp mayıs ayının son haftasında sona erecektir
Dersler hakkında ayrıntılı bilgi için 0 543 913 79 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
*YDS, KPDS kurs programlarında haftalık ders saati sayısı 4 olduğundan kurs ücreti 500 TL'dir. Ders saati başına ücret aynıdır.
Canlı İngilizce Dersi Hakkında Demo Videomuzu Aşağıdan İzleyebilirsiniz.
KISA BİR HESAP YAPALIM;

Diyelim ki özel ders almak istiyorsunuz. Özel ders maliyetlerini enine boyuna araştırdığınızda karşılaşacağınız minimum ücretin ders saati başına 30 TL olduğunu göreceksiniz. Haftada 2 saatlik eğitimin 30 TL üzerinden size ne kadara mal olacağını hesaplayalım!

Ders saat ücreti: 30
Haftada alınan ders saati: 2
Ayda alınan ders saati:8
Bir eğitim sezonunda (8 ay) alınan toplam ders saati: 64
Toplam maliyet= 64 ders saati x 30 TL = 1920 TL

Daha ekonomik kurslar düşünelim!
Ders saat ücreti: 20
Haftada alınan ders saati: 2
Ayda alınan ders saati:8
Bir eğitim sezonunda (8 ay) alınan toplam ders saati: 64
Toplam maliyet= 64 ders saati x 30 TL = 1280 TL

Ders saat ücreti: 10
Haftada alınan ders saati: 2
Ayda alınan ders saati:8
Bir eğitim sezonunda (8 ay) alınan toplam ders saati: 64
Toplam maliyet= 64 ders saati x 30 TL = 640 TL

Ders saat ücreti: 5
Haftada alınan ders saati: 2
Ayda alınan ders saati:8
Bir eğitim sezonunda (8 ay) alınan toplam ders saati: 64
Toplam maliyet= 64 ders saati x 30 TL = 320 TL

Biz 8 ay sürecek olan 64 saatlik canlı ders eğitimimizi sadece 250 TL* karşılığında hizmetinize sunuyoruz. Bu durumda saat başına vereceğiniz ücret 4 TL bile değildir. Saati 3.9'a bu imkanı kaçırmayın! Kayıtlarımız sınırlıdır.

Ödemelerinizi Aşağıdaki Hesap Numaralarına Yapabilirsiniz. Ödeme geçildikten sonra mutlaka ingilizceciyiz.com@gmail.com adresine iletişim bilgilerinizle beraber ödeme yaptığınıza dair e-mail yollayınız ya da 0 543 913 79 79 numaralı telefondan bizi arayınız.
Türkiye İş Bankası
0191542
6461
Kahramanmaraş Afşin Şubesi
TR200006400000164610191542
Ender ÖZTAN
Finans Bank
35206255
TR170011100000000035206255
Ender ÖZTAN

Kredi kartı ile ödeme yapmak için tıklayınız

*
*
*
* (Zorunlu Alanlardır.)